Jedná se o dobrovolné sdružení osob se zájmem o víno. Je otevřeno každému, kdo tento lahodný mok nejen pije a vychutnává, ale také těm, kteří se o víno aktivně zajímají a rádi o něm získají další, nové a zajímavé informace.

Degustace a setkání

Členům klubu budou v prostorách Galerie slováckých vín prezentována zajímavá vinařství ze Slovácké vinařské podoblasti. Ke každému vínu Vám sám vinař poskytne příběh o jeho vzniku a další zajímavé informace o víně, jeho výrobě a samozřejmě také o daném vinařství.

Tato setkání budou probíhat v úterý v pravidelných intervalech. Celkem pro Vás chystáme 15 zajímavých degustací včetně občerstvení formou rautu. Letos se můžete těšit na tři nová vinařství. Po degustaci Vám zpříjemní zbytek večera živá hudba.

Členství

Členství je možné na základě úhrady členského poplatku 8470 Kč. Maximální počet registrovaných členů je omezen na 50 osob. Registrací se člen zavazuje k dodržování základních pravidel slušnosti a tolerance.

Na základě provedené úhrady obdrží člen Klubovou kartu. Členská karta je přenosná. Veškeré výhody můžete uplatnit na základě předložení členské karty.

Jednorázové vstupné pro nečleny VIP klubu činí 450 Kč.

Výhody pro členy klubu

  • Odběr vína v hodnotě 3000 Kč dle vlastního výběru.
  • Sleva ve výši 5% na nákup vína a konzumaci v Galerii slováckých vín.
  • V den degustace otevření jakékoliv láhve za cenu s sebou domů.
  • Přednostní rezervace na zajímavé akce, které Galerie slováckých vín připravuje pro své návštěvníky.