penzion uh

Penzion s Wellness

Nové ubytovací zařízení ve zrekonstruované budově zimního stadionu v Uherském Hradišti. Penzion má k dispozici 13 pokojů, které nabízí celkovou kapacitu 37 lůžek plus přistýlky. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Všechny pokoje jsou vybaveny LED televizí a lednicí. V prostoru penzionu se také nachází kuchyňka a společenská místnost s televizí. Hosté mohou využít služeb wellness, které je součástí penzionu. Naleznou zde saunu s ochlazovacím bazénkem, whirlpool, relaxační místnost a masáže.

Přímo před penzionem je velké neplacené parkoviště s kapacitou 100 parkovacích míst a WIFI připojení zdarma.

Navštívit web
Hotel Mlýnská Uherské HradištěModerní hotel je situován v samém srdci královského města Uherské Hradiště. Nachází se v klidném zákoutí městské památkové zóny. Svým hostům nabízí 54 lůžek v jednoduše a moderně zařízených 24 pokojích. Jejich vybavení splňuje kritéria náročných klientů, poskytne pocit nevtíravé elegance a komfortu. Hosté si tak mohou vychutnat vysokou úroveň ubytovacích a gastronomických služeb za velmi dostupné ceny. Hotel Mlýnská*** je držitelem certifikátu dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení.

Navštívit web
Penzion Na Stavidle Uherské HradištěPENZION NA STAVIDLE se nachází v centru královského města Uherské Hradiště. Nabízíme Vám přátelské prostředí nekuřáckého penzionu s dalšími službami pro spokojený pobyt. Pokud jste přijeli poznat naše město a krásy regionu, pak jste tu na správném místě a vítáni.

Navštívit web
Hotel Slunce Uherské HradištěPředstavujeme Vám náš hotel a služby, které reprezentují současný moderní ubytovací komfort. U nás najdete nejen ubytování ale i aktivní trávení Vašeho pobytu…

Navštívit web
Hotel Grand Uherské HradištěHotel GRAND nacházející se v klidové části centra města Uherského Hradiště svým hostům nabízí…

Navštívit web
Hotel U hejtmana Šarovce byl pojmenován po bájné postavě slováckých dějin, kterému vdechl život uznávaný spisovatel František Kožík. Hotel má k dispozici 16 stylově zařízených pokojů ve složení 2 jednolůžkové pokoje, 13 dvoulůžkových pokojů a 1 dvoulůžkový pokoj De-Lux. Součástí hotelu je stylová restaurace a prostorná zahradní terasa.

Navštívit web
Hotel SynotModerní ubytovací zařízení nadstandardně vybavené především s ohledem na potřeby pracovních i přátelských setkání malých i větších akcí. V zázemí hotelu naleznete široké možnosti pro sportovní a volnočasové aktivity jako je hotelové wellness centrum, tenis, plážový volejbal, fotbal, letní kino ve sportovním areálu.

Navštívit web
Hotel MaxiJedinečná poloha přímo v historickém centru města, v blízkosti městské nákupní zóny. Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem. Parkování na objednávku.

Navštívit web
Penzion MAX Staré MěstoModerní čtyřhvězdičkový rodinný penzion v centru Starého Města byl zcela nově vybudován v roce 2009 na místě bývalé ševcovské dílny založené koncem 18. století ševcem Maxem. Penzion MAX se nachází v těsné blízkosti města Uherské Hradiště, které je snadno dostupné pěšky i dopravou.

Navštívit web